Бібліотека ім. В. Маяковського

«Читайте! І нехай у вашому житті не буде жодного дня коли б ви не прочитали хоча б сторінки з нової книги!» © К. Г. Паустовський

Декада нової книги

В читальному залі відбудеться презентація видань з літературознавства.

Наш фонд поповнився справжними перлинами. Два літературно-художніх видання Людмили Цуріки не залишать байдужими наших читачів:


img003Т.Шевченко: невідомі сторінки життя:/упорядк. Л. Цуріка.-К.:АВІАЗ, 2013.-72с.;іл.

Ім’я Тараса Шевченка відоме в усьому світі: у багатьох крахнах йому встановлені пам’ятники, його твори перекладені майже на всі мови світу, його ім’ям в Україні названі навчальні заклади, театри, площі, вулиці, міста. Національна опера України, Київський національний університет, центральний бульвар міста Києва – носять ім’я Тараса Шевченка.

Перше скульптурне зображення поета і художника було створене у Санкт-Петербурзі вже через рік після смерті, а перший пам’ятник на українській землі встановили у Харкові в 1897 році… Ці та інші невідомі факти ви знайдете в книзі Л. Цуріки “Т. Шевченко: Невідомі сторінки життя”


ЛЮБОВІ ДО УКРАЇНИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ!

ImageГоголь. Містика та реальність:/упорядк. Л.Цуріка.-К.:АВІАЗ,2013.-128с.;іл.

Микола Васильович Гоголь – письменник, відомий на весь світ. В його творчому доробку величезна кількість найвидатніших творів. Напевно, справедливо, спираючись на факти його життя, назвати його наймістичнішим письменником XIX століття. Підтвердженням цього є Заповіт Гоголя, в якому письменник просить:

“Завещаю тела моего не погребать по тех пор, пока не покажутся явные признаки разложения, завещаю не ставить надо мною никакого памятника…”

Про його життя написано багато, але не так часто пишуть про його любов до України. Можилво це обумовлено тим, що не тільки Україна, а й Росія та Польща вважають Миколу Васильовича Гоголя своїм народним надбанням. Коли ми заглядаємо в його творчу спадщину ми розуміємо, що це була людина, яка щиро любила свою Батьківщину, свою рідну Україну, любила її старовинні традиції, її побут, її історію, пісні та колядки, любила її обряди, що корінням сягають у стародавні язичницькі часи і, нарешті, її містицизм, як результат переплетення культур і традицій протягом багатьох тисячоліть історії.  

Цуріка Людмила


Абонемент пропонує: сучасна художня література України


Deresh-Murotvorec-Cover.small_

Дереш, Л. Миротворець. Повісті та оповідання/ Любко Дереш.-Львів:Кальварія,2013.-196с.

Нова книжка молодого українського письменника складається з двох повістей та оповідання. Перед нами постає зовсім несподіваний і трохи загадковий Любко Дереш…

“Миротворець” – дивні історії, сумні та загадкові, лейтмотивом яких звучить філософська думка: “Генії та герої зважди самотні…”

Ця книга для тих, хто сидить у вогні. Для тих, хто не спить уночі й засинає, коли всі інші прокидаються. Для тих, хто чекає на світанок душі й прохолоду вмиротворення.

Любко Дереш


2013-12-10 18Ігнатова, Н. Доторкнутися до небес/Ната Ігнатова.-Донецьк: ПП “КД”Проспект-Пресс”, 2013.-416с.

Книга Нати Ігнатової “Доторкнутися до небес” адресована широкому колу читачів, котрі певні, що навіть у сучасному ритмі життя є місце справжнім почуттям.

Ви знову зустрінетесь з героями, яких інколи поблажливо називають диваками. Вони різні, але цих молодих людей поєднує особливе сприймання світу через призму добра і справедливості.


Advertisements

About Mayakovsky library

Публічна бібліотека ім. В. Маяковського (ЦБС Дніпровського району міста Києва)

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

Інформація

This entry was posted on Січень 18, 2014 by in Информация.

Навігація

Follow us

Перегляд блогу

  • 172,422 переглядів

Архіви

%d блогерам подобається це: