Бібліотека ім. В. Маяковського

«Читайте! І нехай у вашому житті не буде жодного дня коли б ви не прочитали хоча б сторінки з нової книги!» © К. Г. Паустовський

Присоединяйтесь!

У камина

Дорогие коллеги!
Зимой много забав. Например, можно прокатиться на санках, лавировать на коньках, бегать на лыжах, летать на сноуборде, лепить снеговика, можно даже стать генералом в битве снежками, кормить птиц, бродить по лесу, прокладывая новые тропинки. Но все это, так сказать, дневные забавы. Что же остается вечеру? В такую погоду хорошо сидеть где-нибудь у камина, в котором гипнотически потрескивают дрова, потягивать чай или какао в кругу друзей и, конечно же, рассказывать истории друг другу. Предлагаю тему, идея которой родилась много месяцев назад, но никак не могла найти свое воплощение. Итак: «Библиотекарь. Путь успеха».

Расскажите в комментарии на этой странице как вы стали библиотекарем. Ведь нас много, все мы разные и по-разному пришли в это царство информации и знаний. Так можно будет узнать про друг друга немного больше чем то, что написано в полях наших профилей, стать ближе, заново пережить моменты давно минувших дней и, наконец, приятно ностальгировать.

Также я прошу вас распространить ссылку на эту запись везде, где она может быть интересна.

Давайте вместе напишем своеобразную книгу воспоминаний о хранителях знаний – библиотекарях. Пусть весь мир узнает нашу историю, а вместе с ней и наше настоящее.

Advertisements

About Владислав Недашковский

Поэт, художник, библиотекарь, журналист

7 comments on “Присоединяйтесь!

 1. Ekaterina Gvozdikova
  Грудень 11, 2012

  Я никогда не хотела быть библиотекарем. Пошла учиться ради образования. Затем общалась с преподавателями, принимала участие в создании библиотеки вуза, знакомилась с интересными людьми… Вообщем, чем дальше – тем интереснее становилась эта деятельность. Вот, как-то так)

 2. Оксана
  Грудень 11, 2012

  Хотіла працювати більше із книгою, ніж з людьми)) Сьогодні працюю більше із людьми, ніж із книгою)) Ніколи не шкодувала, що вибрала таку професію. Був період, що довго не працювала бібліотекарем, але знала, що повернусь… Роботу свою обожнюю. Активна позиція в житті – допомагає)) Стараюсь допомогти колегам – навчити працювати на результат)

 3. Ольга
  Грудень 15, 2012

  Любила читати в дитинстві, але не мала на це досить часу за виконанням сільської роботи, якої ніколи не меншало. Мама тримала господарство, щоб підняти нас з братом на ноги. Вже тоді мріяла стати бібліотекарем щоб, як сільська бібліотекарка тітка Ніна, бути в оточенні книжок. Закінчивши з похвальною грамотою 8 класів, без екзаменів вступила до культосвітнього училища. Потім КДІК. А сьогодні біблітека – це не тільки книжки. І це здорово. Єдина ущербність моєї професії – зарплатня, якої ніколи не вистачало на прожиття, не кажучи про утримання дітей.

 4. скоро на пенсию!
  Грудень 21, 2012

  Все життя я працюю ттільки в бібліотеці,точніше, в різних бібліотеках. Всього в моєму житті було 3 бібліотеки. В інституті культури нас готували до праці в такій бібліотеці, якої зараз просто не існує. Зараз вже зовсім інші бібліотеки, інші читачі, інші правила життя, і тому зараз я не хочу працювати в бібліотеці нинішній. Я хочу працювати в бібліотеці традиційній, коли був Високий Пієтет перед Книгою та Бібліотекарем, коли Книга була чимось майже священним, а Бібліотекар – майже святим. А про вибір моєї професії – все прозаїчно. Не хотілося ризикувати, втрачати рік (а раптом, не вступлю в щось більш серйозне) і тому пішла в дівчачий інститут, куди моїх балів виявилося занадто – цілих 4 бали були зайві! Вчитися мені було цікаво тілько із загальногуманітарних предметів, а коли йшли фахові дисципліни – “незрозуміла тягомотіна”! І так все життя я займаюся справою, яка мене пригнічує, яка зробила з мене примітивну, заангажовану, закомплексовану особу в форматі “з 9-ти до 18-ти”. Чому я не змінила своій фах за все своє довге бібліотечне життя? Не знаю, сили духу не вистачило! От так і сижу!

 5. скоро на пенсию!
  Грудень 27, 2012

  Спілкування на Вашому сайті є однією із складових цієї рівноваги. Відверто. Щиро.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

Інформація

This entry was posted on Грудень 11, 2012 by in Заметки and tagged , .

Навігація

Follow us

Перегляд блогу

 • 173,881 переглядів

Архіви

%d блогерам подобається це: