Бібліотека ім. В. Маяковського

«Читайте! І нехай у вашому житті не буде жодного дня коли б ви не прочитали хоча б сторінки з нової книги!» © К. Г. Паустовський

“Жемчужина причудливой формы”

У рамках VI Форуму творчої та наукової інтелігенції держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав 22 жовтня 2011р. у Національній парламентській бібліотеці України відбулась презентація серії «Класика літератур СНД». У презентації взяли участь – надзвичайний і повноважний Посол Російської Федерації в Україні М. Ю. Зурабов, представник президента Російської Федерації з міжнародної культурної співпраці Михайло Швидкой, представники посольств Туркменії, Азербайджану, директор інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України академік М. Г. Жулинський, українські літератори,представники творчої та наукової інтелігенції України та Росії, студентська молодь та представники бібліотечної спільноти Києва.

Наша бібліотека отримала в дарунок книгу «Жемчужина причудливой формы», котра присвячена фольклору та літературній спадщині українського народу і була підготовлена спеціалістами видавництва «Художественная литература» за активної участі фахівців Інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка Національної академії наук України. Тепер кожний бажаючий буде мати змогу ознайомитись з образами українських державних діячів, справжніх патріотів, котрі переймаються долею своєї країни, з образами високих церковних ієрархів, з їх філософськими уявленнями про земне життя людини, про її місію, про необхідність самопізнання та духовного росту й розвитку.

У виданні зібрані перлини української духовної лірики XVII-XVIII століть і твори драматичного мистецтва, котрі колись ставились на сцені Києво-Могилянської академії.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements

About Mayakovsky library

Публічна бібліотека ім. В. Маяковського (ЦБС Дніпровського району міста Києва)

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

Інформація

This entry was posted on Жовтень 24, 2011 by in Заметки and tagged .

Навігація

Follow us

Перегляд блогу

  • 173,184 переглядів

Архіви

%d блогерам подобається це: